Duše atleta. Srdce šampiona. Znovuzrození vysokovýkonné legendy.

Dopřávejte si toho, co máte nejraději - a nikomu se za to neomlouvejte. WRX STI bylo stvořeno k tomu, abyste si vychutnávali vzrušení a dobrodružství v každém okamžiku života. Prožívejte svůj život naplno, v každém okamžiku, ať již v průběhu cesty nebo v jejím cíli. Subaru WRX STI je připraveno kdykoli vám nabídnout ještě více z toho, po čem tak bažíte, včetně osvěžujícího požitku za volantem a podpory pro jakákoli dobrodružství po vystoupení z vozu.

Pro fanoušky motoristického sportu po celém světě je snadné vyhláskovat vzrušující výkon třemi písmeny: STI. Subaru WRX STI nabízí svěží styl, nicméně nasávací otvor na kapotě a pozoruhodný zadní spoiler s vysokým přítlakem nedovolují pochybovat o tom, s kým máme tu čest a proč tento vůz vlastně vznikl. Pod povrchem pak pramení výkonové schopnosti, které dokáží povzbudit řidičskou vášeň jako nikdy předtím.

Vůz navržený tak, aby hlavní slovo dostaly vaše instinkty.
Při řízení na limitu se počítá každé mrknutí okem nebo pohyb zápěstím.Interiér WRX STI byl navržen tak, aby ještě umocnil požitek z jízdy tím,že veškeré ovládací prvky a zobrazované informace se nacházejí přesně tam,kde byste je očekávali. Zploštělý volant poskytuje lineární odezvu a umožňujepohodlné ovládání systémů vozidla. Dobře čitelné elektroluminiscenční ukazatelezprostředkují informace pouhým mrknutím oka; multifunkční displej lze upravit tak, abynabídl nejrůznější palubní údaje, včetně digitálního ukazatele plnicího tlaku turba.

Informace. Zábava. Stále ve spojení.
Vyrazit na cestu nutně neznamená nechat všechno za sebou. Zůstaňte nohama na zemi bez zbytečného rozptylování se technologiemi, které vynikají intuitivním a snadným použitím. WRX STI vás vždy udržuje ve spojení a v kurzu díky systémům palubní zábavy, navigace a audia, které můžete snadno ovládat buď dotykem prstu nebo hlasem. A díky snadnému připojení chytrého telefonu či iPhonu nikdy nepřijdete o své playlisty nebo spojení s přáteli.

Multifunkční displej
Displej optimálně umístěný v zorném poli neodvádí pozornost od řízení a zobrazuje nejrůznější informace k lepšímu propojení řidiče s jeho vozem. Dokonce se zde mohou zobrazovat i digitální ukazatele s tlakem plnění válců. Palubní informační a zábavní systém SUBARU STARLINK fungující jako vestavěný chytrý telefon umožňuje poslech internetových rozhlasových stanic, spouštění mobilních aplikací pro vaši zábavu a mnoho dalšího. K ovládání slouží 7" dotyková obrazovka připomínající tablet, ovladače na multifunkčním volantu nebo hlasové příkazy. Nemůžete-li naladit svoji oblíbenou hudbu, jednoduše připojte svůj iPhone, smartphone nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané vstupní zdířky AUX nebo USB.

Jistota za volantem, kterou potřebujete k dosažení toho pravého vzrušení.
Při jízdě s WRX STI na limitu vás bude doprovázet pocit bezpečí pramenící z vědomí, že Subaru se jako vždy postaralo o výjimečné bezpečnostní parametry. Jde například o ochranu v podobě odolnějšího rámu s prstencovými výztužemi nebo kolenního airbagu řidiče. Díky stabilizačnímu systému VDC s nastavitelným režimem a aktivním směrováním točivého momentu nebo výkonným brzdám Brembo vám WRX STI pomůže vyhnout se nebezpečným situacím ještě dříve, než vůbec nastanou. A vaše schopnosti překonávat nebezpečí jsou ještě umocněny jedinečným vyvážením a záběrovými schopnostmi pohonu Symmetrical All-Wheel Drive.

 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru WRX STI

Ceník Subaru WRX STI ke stažení
Subaru WRX STI - technická data
Subaru WRX STI e-katalog

 

Fotogalerie

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Duklelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062