Začněte žít. Právě teď.

Žijete tady a teď - nikdy není pozdě, abyste začali dělat to, co máte skutečně rádi, s maximálním využitím všeho, co vám život nabízí. Právě z těchto důvodů navrhujeme vozy Subaru tak, abyste si mohli život vychutnávat do poslední kapky. Dobrodružný charakter Outbacku zahrnuje i vlastnosti, které podněcují k novým aktivitám a umožňují vám nalézt novou cestu k tomu, pro co jste zapáleni - i ke svému vlastnímu životu.

Je to vaše cesta. Tak se po ní vydejte.
Nenechte si ujít již žádné dobrodružství. Outback je zdrojem vaší jistoty a dokáže překonávat hranice, ať již se vydáte kamkoli. Stylistické ztvárnění zdůrazňuje pevný a robustní charakter tohoto vozu, zatímco pohodlný interiér nabídne vytříbené a odolné materiály i intuitivní technologie pro váš klid a pohodu na jakékoli cestě.

Interiér, který zpestří každou vaši cestu.
Uvolněte se a vychutnávejte. Kvalitní materiály a užitečné technologie - z interiéru Outbacku budete skutečně nadšeni. Spřádejte velké plány a držte se jich. Outback nabízí dost místa k tomu, aby vyšel vstříc i sebevětším dobrodružstvím.

Robustně vybaven. Plně připraven.
Ve svých plánech se již neomezujte. Zcela nový Outback vám pomůže zdolat prakticky jakoukoli cestu, na kterou byste se rádi vydali - a díky zdokonalenému motoru SUBARU BOXER s parametry spotřeby paliva na vrcholu třídy vás doveze mnohem dále, než byste možná čekali. Společníkovi robustního vzhledu i konstrukce rozhodně nechybí schopnosti k tomu, aby zdolal i dříve neprobádané cesty, anebo je rovnou pro vás vyšlapal.

Technologie, která znásobí každý zážitek.
Užijte si zářivý den, ať již je pondělí nebo neděle. Důmyslně navržené technologie ve vašem Outbacku fungují výtečně a jsou mimořádně užitečné. Všechny funkce jsou k dispozici prostřednictvím centrální dotykové obrazovky o úhlopříčce 7" a LCD ukazatele uprostřed přístrojového štítu. Ke zpříjemnění cesty poslouží nová prémiová audio soustava s 12 reproduktory Harman/ Kardon, anebo standardně dodávané audio se šesticí reproduktorů. Celý informační a zábavní systém je kompatibilní s chytrými telefony, abyste vždy zůstali ve spojení se zbytkem světa.

Špičková technologie Subaru na podporu řízení.
V Subaru věříme v tzv. komplexní bezpečnost, jejíž důležitou součástí jsou přednárazové bezpečnostní systémy s hlavním cílem zajistit, aby k nehodám vůbec nedocházelo. Proto jsme vytvořili špičkový systém Subaru EyeSight na podporu řízení. Systém je vybaven dvojicí kamer a podobně jako druhý pár očí sleduje vozovku před automobilem. Snímá barevný prostorový obraz a zajišťuje špičkové rozpoznávání obrazu, téměř stejně dobře jako lidské oči. Pomocí obrazu z obou kamer pak systém přesně určuje tvar, rychlost a vzdálenost jednotlivých objektů - rozezná nejen jiná vozidla, ale i motocykly, jízdní kola a chodce. Zjistí-li potenciální nebezpečí, varuje řidiče a podle potřeby začne i brzdit, aby napomohl vyhnout se nehodě. Systém EyeSight zvyšuje celkovou bezpečnost, částečně ulehčuje práci řidiči a obecně přispívá k vyššímu pocitu bezpečí na palubě Outbacku.

 

 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru Outback

Ceník Subaru Outback ke stažení
Subaru Outback - technická data
Subaru Outback e-katalog

 

Fotogalerie

 

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062