Vítejte tam, kde to žije.

Představujeme zcela novou a kompletně přepracovanou Imprezu. Její legendární spolehlivost, bezpečnost a výkon, který vás nadchne – to všechno je ideální základ pro váš aktivní život. Zcela nová Impreza inspiruje řidiče k tomu, aby žili produktivnější a spokojenější životy. Dělá každý den a každou příležitost smysluplnější.

Systém Subaru pro detekci vozidel vzadu (SRVD)
Senzory umístěné kolem automobilu upozorní na jiné vozy v mrtvých úhlech a zajistí tak bezpečnější přejíždění do vedlejšího jízdního pruhu. Systém vás také dokáže varovat před rizikem srážky při couvání do rušné ulice.

Asistent dálkových světel (HBA)
Asistent dálkových světel zlepšuje viditelnost a bezpečnost při jízdě v noci tím, že automaticky přepíná mezi dálkovými a potkávacími světly v závislosti na jízdních podmínkách.

Výhled z vozu
Konstrukční změny zlepšily pozorovací úhly řidiče, takže se zdokonalil výhled nejen vpřed, ale také dozadu.

Stabilizační systém & Vektorové řízení dynamiky
Jakmile se vůz dostane na limit přilnavosti pneumatik, systém aktivního rozdělování točivého momentu, řídicí jednotka motoru a brzdová soustava provedou taková opatření, aby udržela vůz ve zvolené stopě. Pomocí vektorového řízení dynamiky se prostřednictvím brzdové soustavy dodá více hnací síly na vnější kola, což zlepšuje ovladatelnost vozu a jeho reakce na pohyby volantu.

Předcházení vzniku krizových situací
Díky nové globální platformě Subaru (SGP) s níže položeným těžištěm, přepracovaným podvozkem a zvýšenou tuhostí karoserie reaguje nová Impreza na vyhýbací manévry bezprostředněji a přispívá tak k eliminaci krizových situací. Speciálně rozvržená kabina pro zvýšení ochrany, aby v případě nárazu nepronikly do prostoru pro cestující.

Prstencové výztuže karoserie
Prstencové výztuhy karoserie z vysokopevnostní oceli byly přepracovány tak, aby pohltily větší množství energie při všech typech nárazů. Přední airbagy, přední boční airbagy, hlavové airbagy a kolenní airbag jsou standardní výbavou všech verzí nové Imprezy. Všichni cestující jsou díky tomu v případě nehody mnohem lépe chráněni.

Přední sedadla s ochranou proti zranění krční páteře
Přední sedadla jsou konstruována s cílem zajistit velké pohodlí. Zároveň pomáhají řidiči s kontrolou nad vozidlem a současně snížují riziko zranění krční páteře při specifických typech nehod.

Bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači tahu
Bezpečnostní pásy na předních sedadlech jsou vybaveny předpínači a omezovači tahu. V případě nehody zajistí pevné uchycení pásu v pánevní oblasti a současně omezí tlak v horní části těla. Tím snižují riziko zranění.
 


 

 

 


Soubory ke stažení - Subaru Impreza

Ceník Subaru Impreza ke stažení
Subaru Impreza - technická data
Subaru Impreza e-katalog

 

Fotogalerie

 

 

SUBARU Olomouc

Olomouc - Horní lán, ul. I.P. Pavlova 120
Tel.: 585 700 977, Fax: 585 700 978
subaru@trendcar.cz
 

SUBARU Nový Jičín (servis)

Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
Tel.: 731 662 672, Fax: 555 531 059
subaru.jicin@trendcar.cz
 
Sídlo společnosti

TRENDCAR a.s.
Nový Jičín - Šenov, Dukelská 91
IČ: 49611062, DIČ: CZ49611062